Zeleno žuti su jučer odigrali svoj prvi susret SuperSport Hrvatskog nogometnog kupa! Na utakmicu 1/16 završnog dijela natjecanja, seniori su odmjerili snage s NK Grobničanom u gostima te na kraju slavili rezultatom 1:2! Nimalo lagan susret – domaćini su pokazali borbenost, spremnost, izdržljivost u duelima, no zeleno žuti su ipak više kontrolirali igru i loptu te dominirali na domaćoj polovici travnjaka. Prvi gol postigao je Erceg u 20. minuti utakmice kada je probio obranu Grobničana i izašao sam pred golmana te sigurno pospremio loptu u mrežu. Nekoliko minuta nakon toga domaćini su izjednačili iz brze akcije i rezultat na poluvremenu bio je 1:1. U drugom su poluvremenu zeleno žuti počeli raditi veći pritisak na momčad Grobničana, koja je ipak zakazala u 85. minuti kada se stvorila gužva pred golom Curaća te je Kadušić pospremio loptu u mrežu za konačnih 1:2. Kolo 1/8 igra se u Zagrebu s NK Rudešom, 9. studenog u 14:00 sati.