[:hr]U subotu i nedjelju su naši pioniri, kadeti i juniori odradili svoje ligaše susrete, a jedini koji su ostali neporaženi su kadeti trenera Dalibora Bošca koji su u nedjelju ugostili prvoplasiranu momčad Hajduka.

Splićani su u susret ušli kao veliki favoriti, a u prilog im svakako ide činjenica kako su u 19 utakmica upisali 17 pobjeda, remi i poraz. Međutim, naši su dečki unatoč podređenom položaju tijekom većeg djela utakmice hrabrom igrom uspjeli pogotkom Golubića poništiti rezultatski zaostatak u kojem su bili od 20. minute utakmice i na kraju stići do vrijednog boda.

Pioniri pak nisu uspjeli doći do željenog pozitivnog rezultata, a ponovno se pokazao kobnim slab ulazak u utakmicu i gol već u drugoj minuti. Gosti su pred kraj utakmice uspjeli potvrditi pobjedu i zabiti za konačnih 2:0.

Juniori su pak svoj utakmicu odigrali u subotu kada su gostovali kod Lokomotive, a u Pulu su se vratili bez bodova. Domaći nogometaši su poveli već u prvoj minuti utakmice, ali su Zeleno-žuti unatoč izjednačenju u 22. minuti iz penala Ramadanija do poluvremena gubili 2:1. Lokomotivini igrači povećali su svoje vodstvo do 4:1 da bi desetak minuta pred kraj utakmice autogolom smanjili na konačnih 4:2.

PIONIRI: NK Istra 1961 – HNK Hajduk 0:2 (0:1)

PULA – Pomoćno igralište na Drosini. 22. kolo 1. HNL, 25.3.2018., 10:00.
Gledatelja: 80

Sudac: Matej Bezelj (Pula). Pomoćnici: Mateo Čalić (Marčana) i Diego Biljuh (Marčana).
Strijelci: 0:1 Vukman (10′), 0:2 Petrović (65′).

Istra 1961: Kolić, Parezanović, Perković, Marković (od 61. Stošić), Tomić, Rakovac (od 64. Knapić), Bilić (od 70. Žiković), Lisica, Marić, Ostović, Maurić (od 61. Cukon).

Hajduk: Silić, Vukman, Bradarić, Krolo, Žulić (od 57. Jakir), Letaj (od 64. Dominić), Petrović (od 53. Posinković), Mihovilović (od 57. Sušić), Čengić (od 36. Brkljača), Petrović, Prpić.

KADETI: NK Istra 1961 – HNK Hajduk 1:1 (1:1)

PULA – Pomoćno igralište na Drosini. 22. kolo 1. HNL, 25.3.2018., 11:45.

Sudac: Mateo Čalić (Marčana). Pomoćnici: Matej Bezelj (Pula) i Diego Biljuh (Marčana).
Strijelci: 0:1 Čuić (20′), 1:1 Golubić (28′).
Žuti kartoni: Nikl, Čuić (Hajduk)

Istra 1961: Marković, Šverko, Mardešić, Stanić, Krizmanić, Vukmir, Golubić, Rovis (od 59. Ladislović), Hmura (od 80. Kajtazović), Kristaj (od 51. Ereiz), Dujmović (od 73. Boucaux).

Hajduk: Runje, Iličić, Škaričić, Vujčić (od 73. Milinović), Galić (od 41. Mamut), Jurica, Brnić, Buble (od 61. Belančić), Čuić, Šarić, Nikl (od 64. Lauš).

JUNIORI: NK Lokomotiva – NK Istra 1961 4:2 (2:1)

ZAGREB – Kajzerica. 15. kolo 1. HNL, 24.3.2018., 15:00.
Gledatelja: 30

Sudac: Ivan Vučković (Zagreb). Pomoćnici: Davor Kožarec (Domaslovec) i Dejan Vuković (Zagreb).
Strijelci: 1:0 Dunić (1′), 1:1 Ramadani (22′-11m), 2:1 Hujber (36′), 3:1 Vranjković (48′), 4:1 Viduka (61′), 4:2 Sadiki (79′-ag).
Žuti kartoni: Bognar (Lokomotiva) Burić, Ramadani (Istra 1961)

Lokomotiva: Vasilj, Hujber, Bognar (od 46. Itrak), Jedvaj, Cokaj, Skansi (od 46. Viduka), Ačkar (od 46. Sadiki), Dunić, Krajinović (od 46. Zdunić), Mersinaj, Vranjković (od 66. Bračević).

Istra 1961: Orbanić, Matković, Ereiz (od 75. Bajrami), Blašković, Burić, Golja, Ramadani, Rosić, Balija, Miškulin, Modrić.