[:hr]Pioniri, kadeti i juniori Istre 1961 za sobom imaju težak vikend. U tri utakmice su mladi Zeleno-žuti upisali isto toliko poraza, a tek su pioniri bili blizu pozitivnom rezultatu. Dečki trenera Lasića su u nedjelju gostovali u Splitu gdje su poraženi od Hajduka s minimalnih 1:0. Kadeti su protiv Splićana nakon prvog poluvremena gubili 3:0. Iako su se uspjeli vratiti u utakmicu i pogotcima Nikla i Mionića smanjiti na 3:2, dečki nisu uspjeli doći do izjednačenja, već ih je otvorena igra do kraja utakmice koštala još dva gola.

Utakmica juniora kod Rijeke je pak bila za Zeleno-žute gotova već nakon uvodnih minuta. Dečki su do 17. minute već gubili 3:0, a do kraja poluvremena je na semaforu stajalo konačnih 5:0. Slaba izdanja naši mladi nogometaši mogu ispraviti već ovog vikenda kada juniori putuju kod Lokomotive, a pioniri i kadeti kod Sesveta.

PIONIRI: HNK Hajduk – NK Istra 1961 1:0 (0:0)

SPLIT – Poljud. 15. kolo 1. HNL za pionire, 20.11.2016., 10:00.
Gledatelja: 100

Sudac: Ivan Taraš (Solin). Pomoćnici: Antonio Krišto (Split) i Miroslav Čaljo (Trilj).
Strijelac: Škaričić (53′)
Žuti karton: Ladislović (Istra 1961).

Hajduk: Franetović, Bebić, Bekavac, Gulišija, Pervan, Škaričić, Topić, Klarić, Mamić (od 67. Želalić), Botica, Biuk.

Istra 1961: Dizdar, Hmura, Purak, Boucaux, Ladislović, Stanić, Kristaj, Kajtazović, Žgomba (od 47. Nerovčić), Poldrugovac, Rovis.

KADETI: HNK Hajduk – NK Istra 1961 5:2 (3:0)

SPLIT – Poljud. 15. kolo 1. HNL za kadete, 20.11.2016., 11:45.

Sudac: Antonio Krišto (Split). Pomoćnici: Ivan Taraš (Solin) i Miroslav Čaljo (Trilj).
Strijelci: 1:0 Blagaić (18′), 2:0 Šego (30′), 3:0 Blagaić (38′), 3:1 Nikl (57′), 3:2 Mionić (65′), 4:2 Bajić (72′), 5:2 Bajić (77′).

Hajduk: Baždarić, Vujčić, Rončević (od 61. Milinović), Vušković (od 76. Karabatić), Radić, Palaversa, Brnić, Šarić (od 59. Jenjić), Bajić, Blagaić (od 76. Čuić), Šego.

Istra 1961: Orbanić, Šverko, Krizmanić, Giljanović, Bernobić, Petrović, Antanasković (od 79. Modrupan), Golja (od 48. Mardešić), Matošević (od 41. Leko), Mionić, Nikl (od 76. Rosić).

JUNIORI: HNK Rijeka – NK Istra 1961 5:0 (5:0)

RIJEKA – Igralište Robert Komen. 11. kolo 1. HNL za juniore, 19.11.2016., 13:00.
Gledatelja: 20

Sudac: Vedran Jelenčić (Kastav). Pomoćnici: Robi Kezele (Rijeka) i Marko Balen (Rijeka).
Strijelci: 1:0 Vizinger (5′), 2:0 Črnko (13′), 3:0 Dukađin (17′), 4:0 Mulac (33′), 5:0 Vizinger (43′).
Žuti kartoni: Črnko (Rijeka) Marić (Istra 1961)

Rijeka: Nevistić, Mulac, Čeliković, Ivančević, Iličić (od 63. Mikulica), Šantek (od 42. Rilov), Dukađin, Vizinger (od 46. Kovačević), Črnko (od 84. Ig. Lepinjica), Iv. Lepinjica, Modrić.

Istra 1961: Kraljević, Sušac (od 29. Da. Moravac), Miljanić, Trešnjić (od 75. Čorak), Matteoni, Blašković (od 63. De. Moravac), Ramadani, Marić, Radetić, Bilić, Medić.[:]