[:hr]Uzaludna je u subotu bila dominacija naših juniora nad Hrvatskim dragovoljcem koji su nakon posljednjeg sučevog zvižduka mogli početi slaviti osvojeni trobod. Gosti su se od prve minute postavili čvrsto i agresivno, a naši igrači nisu imali odgovora na to. Zagrepčani su tako stigli do dvostrukog vodstva u ranoj fazi utakmici, a 2:0 su vodili već u 17. minuti.

Naši dečki su smanjili zaostatak u 31. minuti preko Uroševića, ali do kraja utakmice nisu uspjeli doći do izjednačenja. Unatoč dominaciji i nekoliko dobrih prilika mladi Zeleno-žuti su na kraju upisali peti prvenstveni poraz.

JUNIORI: NK Istra 1961 – NK Hrvatski dragovoljac 1:2 (1:2)

PULA – Pomoćno igralište na Drosini. Utakmica 15. kola 1. HNL, 18.3.2017., 14:00.
Gledatelja: 100

Sudac: Marin Vidulin (Kanfanar). Pomoćnici: Nenad Pjevac (Delnice) i Ivan Jakovac (Mrkopalj).
Strijelci: 0:1 Hajster (11′), 0:2 Knežević (17′), 1:2 Urošević (31′).
Žuti kartoni: Marić (Istra 1961) Kasabašić, Adžemović, Knežević, Buqaj, Hajster (Hrvatski dragovoljac)

Istra 1961: Kraljević, Sušac (od 77. De. Moravac), Miljanić, Medić, Urošević (od 72. Da. Moravac), Trešnjić, Matteoni, Ramadani (od 62. Jozić), Burić, Marić (od 82. Blašković), Radetić (od 89. Čorak).

Hrvatski dragovoljac: Šagolj, Štefanac, Dedić, Kasabašić, Adžemović, Šalić, Brdek (od 71. Perišić), Hajster, Čakarić (od 87. Buqaj), Gale (od 89. Krpan), Knežević (od 86. Copić).[:us]JUNIORS: NK Istra 1961 – NK Hrvatski dragovoljac 1:2 (1:2)

PULA – Drosina. 15th round 1. HNL, 3/18/2017., 2:00 PM.
Spectators: 100

Referee: Marin Vidulin (Kanfanar). Assistants: Nenad Pjevac (Delnice) i Ivan Jakovac (Mrkopalj).

Scorers: 0:1 Hajster (11′), 0:2 Knežević (17′), 1:2 Urošević (31′).
Yellow cards: Marić (Istra 1961) Kasabašić, Adžemović, Knežević, Buqaj, Hajster (Hrvatski dragovoljac)

Istra 1961: Kraljević, Sušac (from 77. De. Moravac), Miljanić, Medić, Urošević (from 72. Da. Moravac), Trešnjić, Matteoni, Ramadani (from 62. Jozić), Burić, Marić (from 82. Blašković), Radetić (from 89. Čorak).

Hrvatski dragovoljac: Šagolj, Štefanac, Dedić, Kasabašić, Adžemović, Šalić, Brdek (from 71. Perišić), Hajster, Čakarić (from 87. Buqaj), Gale (from 89. Krpan), Knežević (from 86. Copić).[:]