[:hr]Seniori i juniori Istre 1961 su u utorak popodne u Štinjanu odigrali 80 minutnu prijateljsku utakmicu. Po jakom vjetru i hladnom vremenu su bolji bili seniori koji su svladali juniore rezultatom 3:0. Mladi Zeleno-žuti su bili vrlo dobar sparing partner za seniore te su svojim starijim kolegama pružili solidan otpor.

Trener Panadić je na teren poslao igrače s manjom minutažom kako bi zadržali formu, osjetili teren i loptu.

Prva dva gola djelo su Repića, a napadač Zeleno-žutih je oba postigao na asistenciju Tomića, u 19. i 32. minuti. Do hat-trick asistencija je Tomić stigao u posllednjim minutama utakmice kada je ubacio za usamljenog Trojaka na drugoj stativi.

Strijelci: 1:0 Repić (19′), 2:0 Repić (32′), 3:0 Trojak (79′)

Seniori: Brkić (Ivušić), Pavlović, Žižić, Ojdanić, Pamić, Trojak, Mihaljević, Svraka, Tomić, Da Silva, Repić.

Juniori: Ostojić, Iveša, Mršulja, Bilić, Softić, Barić, Marić, Miljanić, Jokić, Škaro, Ljubanović. Još su igrali: Stamenković, Petrović, Radetić, Tadić, Čorak, Blašković.[:]