[:hr]Pioniri i kadeti Istre 1961 su gostovali u Zagrebu kod HAŠK-a gdje su ostvarili pobjedu i poraz. Bolji su ovaj put bili kadeti koji su upisali treću uzastopnu pobjedu, četvrtu u posljednjih pet utakmica. Naši dečki su bolje ušli u susret te su poveli preko Nikla već u 16. minuti, dok su vodstvo povećali uz malu pomoć domaćeg igrača koji si je u 32. minuti zabio autogol. Domaći su smanjili pred kraj prvog poluvremena, ali se uspostavilo da im je nada na slabim temeljim pošto su Zeleno-žuti povisili na 4:1 u samo tri minute golovima Nikla i Golje. HAŠK-ovci su smanjili na 4:2 u 62. minuti, ali je Miškulin ponovno povisio na 5:2 u 74. minuti. Domaći su za konačnih 5:3 zabili u posljednjim trenucima utakmice.

Pioniri su pak pretrpjeli svoj osmi prvenstveni poraz. Naši dečki su igrali bez nekoliko važnih igrača iz udarne postave što su domaći iskoristili. Jedini gol na utakmici postignut je u 55. minuti, a unatoč svim pokušajima da dođu do izjednačenja, mladi Zeleno-žuti ipak su se u Pulu morali vratiti bez bodova.

KADETI: NK HAŠK – NK Istra 1961 3:5 (1:2)

ZAGREB – Igralište Pešćenica. 24. kolo 1. HNL, 9.4.2017., 15:45.
Gledatelja: 80

Sudac: Tino Krečak (Velika Gorica). Pomoćnici: Mario Cindrić (Zagreb) i Ivan Jović (Zagreb).
Strijelci: 0:1 Nikl (16′), 0:2 Vlajčić (32′-ag), 1:2 Surjan (37′), 1:3 Nikl (45′), 1:4 Golja (48′), 2:4 Kiš (62′), 2:5 Miškulin (74′), 3:5 Surjan (80’+3′).
Žuti kartoni: Hribar, Surjan (HAŠK).

HAŠK: Beljan (od 41. Radić), Sliško, Hribar, Brlić (od 72. Palić), Kiš, Surjan, Fulir (od 57. Obad), Budiščak, Klement, Novak (od 50. Rajnović), Vlajčić (od 55. Volf).

Istra 1961: Orbanić, Šverko, Matković (od 69. Mardešić), Leko, Bernobić, Golja (od 79. Krizmanić), Giljanović, Nikl, Mionić (od 74. Rosić), Antanasković (od 55. Miškulin), Petrović (od 65. Golubić).

PIONIRI: NK HAŠK – NK Istra 1961 1:0 (0:0)

ZAGREB – Igralište Pešćenica. 24. kolo 1. HNL, 9.4.2017., 14:00.

Sudac: Mario Cindrić (Zagreb). Pomoćnici: Tino Krečak (Velika Gorica) i Ivan Jović (Zagreb).
Strijelac: 1:0 Pizzitola (55′).
Žuti kartoni: Galić, Duvnjak (HAŠK) Boucaux (Istra 1961)

HAŠK: F. Vuković, Hršak (od 43. Sandev), Lacić-Klarić (od 12. Marušić (od 67. Qollaku)), Kieran Kovačić, Galić, Benković, Pizzitola (od 55. Platnjak), Kaltak, Grkinić (od 46. Mazarekić), M. Vuković, Damjanović.

Istra 1961: Dizdar, Braić, Dragešić, Boucaux, Stanić, Marjanović, Kristaj, Nerovčić (od 55. Rovis), Lisica, Hmura, Bilić.[:us]CADETS: NK HAŠK – NK Istra 1961 3:5 (1:2)

ZAGREB – Pešćenica playground. 24th round 1. HNL, 4/9/2017, 3:45 PM.
Spectators: 80

Referee: Tino Krečak (Velika Gorica). Assistants: Mario Cindrić (Zagreb) i Ivan Jović (Zagreb).
Scorers: 0:1 Nikl (16′), 0:2 Vlajčić (32′-ag), 1:2 Surjan (37′), 1:3 Nikl (45′), 1:4 Golja (48′), 2:4 Kiš (62′), 2:5 Miškulin (74′), 3:5 Surjan (80’+3′).
Yellow cards: Hribar, Surjan (HAŠK).

HAŠK: Beljan (from 41. Radić), Sliško, Hribar, Brlić (from 72. Palić), Kiš, Surjan, Fulir (from 57. Obad), Budiščak, Klement, Novak (od 50. Rajnović), Vlajčić (from 55. Volf).

Istra 1961: Orbanić, Šverko, Matković (from 69. Mardešić), Leko, Bernobić, Golja (from 79. Krizmanić), Giljanović, Nikl, Mionić (from 74. Rosić), Antanasković (from 55. Miškulin), Petrović (from 65. Golubić).

ZAGREB – Pešćenica playground. 24th round 1. HNL, 4/9/2017, 2:00 PM.

Referee: Mario Cindrić (Zagreb). Assistants: Tino Krečak (Velika Gorica) i Ivan Jović (Zagreb).
Scorer: 1:0 Pizzitola (55′).
Yellow cards: Galić, Duvnjak (HAŠK) Boucaux (Istra 1961)

HAŠK: F. Vuković, Hršak (from 43. Sandev), Lacić-Klarić (from 12. Marušić (from 67. Qollaku)), Kieran Kovačić, Galić, Benković, Pizzitola (from 55. Platnjak), Kaltak, Grkinić (from 46. Mazarekić), M. Vuković, Damjanović.

Istra 1961: Dizdar, Braić, Dragešić, Boucaux, Stanić, Marjanović, Kristaj, Nerovčić (from 55. Rovis), Lisica, Hmura, Bilić.[:]