[:hr]Juniori Istre 1961 su u srijedu popodne gostovali kod “fenjeraša” Varaždina u sklopu zaostalog 20. kola 1. HNL. Naši dečki su nakon minimalnog poraza od Osijeka u pretposljednjem kolu stigli do svog 23. boda i tako povećali prednost pred Interom na tri boda.

Domaći su stigli u vodstvo u 27. minuti utakmice, ali je Marić u 72. minuti zabio za izjednačenje i osvojeni bod. Istra 1961 će svoju posljednju utakmicu ove sezone odigrati u nedjelju u 11:00 sati na Drosini protiv drugoplasirane Rijeke.

JUNIORI: NK Varaždin – NK Istra 1961 1:1 (1:0)

VARAŽDIN – Stadion NK Varaždin. 20. kolo 1. HNL, 10.5.2017., 14:30.
Gledatelja: 30

Sudac: Marin Horvat (Čakovec). Pomoćnici: Branko Bacinger (Varaždin) i Marko Punčec (Koprivnica).
Strijelci: 1:0 Novko (27′), 1:1 Marić (72′).
Žuti kartoni: Modrić (Varaždin) Urošević, De. Moravac (Istra 1961).

Varaždin: Sinković, Dodik (od 68. Horvat), Novko (od 79. Sušac), Radiković, Vukek, Urlić (od 79. Dvorski), Modrić (od 67. Pavlic), Blažeković, Havelka, Malenović.

Istra 1961: Kraljević, Sušac (od 82. Bećar), De. Moravac, Miljanić, Urošević, Trešnjić, Da. Moravac, Blašković (od 56. Magdić), Marić, Radetić, Jozić (od 68. Golja).[:us]JUNIORS: NK Varaždin – NK Istra 1961 1:1 (1:0)

VARAŽDIN – Stadium NK Varaždin. 20th round 1. HNL, 5/10/2017., 2:30 PM.
Spectators: 30

Referee: Marin Horvat (Čakovec). Assistants: Branko Bacinger (Varaždin) i Marko Punčec (Koprivnica).
Scorers: 1:0 Novko (27′), 1:1 Marić (72′).
Yellow cards: Modrić (Varaždin) Urošević, De. Moravac (Istra 1961).

Istra 1961: Kraljević, Sušac (od 82. Bećar), De. Moravac, Miljanić, Urošević, Trešnjić, Da. Moravac, Blašković (od 56. Magdić), Marić, Radetić, Jozić (od 68. Golja).[:]