Jučer su zeleno žuti gostovali u Italiji na prijateljskoj utakmici sa Serie A klubom Udinese Calcio.

Već u četvrtoj minuti susreta Elias Filet je pospremio loptu u mrežu, ali je na kraju dosuđeno zaleđe. Pet minuta nakon toga Filet je opet precizan, te ovaj put potvrdno zabija vodeći pogodak. U 40. minuti susreta Marešić je imao dobru priliku iz slobodnog udarca, ali je vratar domaćih spremno obranio. U 43. minuti pada i pogodak Marley Aka za 1:1. Nešto kasnije na utakmici zeleno žuti ponovo zabijaju, ovaj put je to Zoran Josipović u 80. minuti, no ponovo je dosuđeno zaleđe.
Utakmica je tako okončana rezultatom 1:1, a Elias Filet je upisao novi pogodak u zeleno žutom dresu.

Seniore 26. studenog očekuje novo prvenstveno kolo protiv Hajduka, a svoje ulaznice možete nabaviti putem Ulaznice.hr.