[:hr]Nogometašice Istre 1961 u subotu su krenule s utakmicama novih prvenstva. U svojem premijernom ovosezonskom nastupu u 2. HNLŽ, seniorke su ugostile ekipu Graničara iz Đurđevca. Iako su naše seniorke povele pogotkom Nataše Cvijanović u 12. minuti, gošće su do kraja poluvremena uspjele izjednačiti, a za preokret i konačnih 1:2 zabiti u 65. minuti.

Kadetkinje su pak svoju prvu utakmicu igrale protiv ekipe 4 rijeke iz Karlovca protiv koje su osvojile svoj prvi bod. Povele su pogotkom

SENIORKE: NK Istra 1961 – NK Graničar 1:2 (1:1)

PULA – Pomoćno igralište na Drosini. 2. kolo 2. HNLŽ Sjever-zapad, 30.9.2017., 13:45.