[:hr]Nije bilo sreće ovaj vikend za pionire i kadete Istre 1961. Pioniri su na domaćem terenu pretrpjeli treći uzastopni poraz, a ovaj put su bolji bili igrači Lokomotive koji su zabijali pred kraj prvog i početkom drugog poluvremena.

Kadeti su pak poveli u 28. minuti nakon gola Giljanovića iz kaznenog udarca, ali su pobjedu ispustili dvije minute prije kraja utakmice kada su gosti izjednačili golom Dobrića.

PIONIRI: NK Istra 1961 – NK Lokomotiva 0:2 (0:1) – GALERIJA FOTOGRAFIJA

PULA – Pomoćno igralište na Drosini. Utakmica 12. kola 1. HNL za pionire, 30.10.2016., 13:00.
Gledatelja: 100

Sudac: Mateo Čalić (Marčana). Pomoćnici: Igor Rajko (Poreč) i Diego Biljuh (Marčana).
Strijelci: 0:1 Bužanić (32′), 0:2 Poslek (38′)
Žuti kartoni: Ladislović (Istra 1961) Poslek (Lokomotiva)

Istra 1961: Dizdar, Parezanović, Rovis (od 63. Purak), Boucaux, Ladislović, Stanić, Kristaj, Kajtazović, Hmura, Bilić (od 36. Nerovčić), Lisica.

Lokomotiva: Marković, Dalipi, Livada (od 15. Mustač), Petriško, Vavra, Široki, Beganović (od 70. Ajdinović), Đopar, Bužanić (od 67. Bogdanović), Groznica, Poslek (od 60. Ferat).

KADETI: NK Istra 1961 – NK Lokomotiva 1:1 (1:0) – GALERIJA FOTOGRAFIJA

PULA – Pomoćno igralište na Drosini. Utakmica 12. kola 1. HNL za kadete, 30.10.2016., 14:45.

Sudac: Igor Rajko (Poreč). Pomoćnici: Mateo Čalić (Marčana) i Diego Biljuh (Marčana).
Strijelci: 1:0 Giljanović (28′-11m), 1:1 Dobrić (78′)
Žuti karton: Nikl, Šverko (Istra 1961) Čolić, Prpić, Puntar, Sušić (Lokomotiva)

Istra 1961: Orbanić, Šverko, Matković, Giljanović, Bernobić, Petrović, Antanasković, Miškulin, Nikl (od 58. Golubić), Mionić, Golja.

Lokomotiva: Bermanec, Basar, Dietzman (od 63. Jerbić), Hodak, Sušić (od 72. Sabol), Dobrić, Čolić (od 69. Saraf), Goričan (od 52. Puntar), Viduka, Mrčela, Prpić (od 63. Dodlek).[:]