[:hr]U drugom kolu Trofeja Istra, juniori Lokomotive i Hajduka stigli su do pobjeda. U prvoj utakmici dana mladi Zagrepčani su rezultatom 2:0 svladali svoje vršnjake iz Ljubljane i tako napravili veliki korak prema finalu turnira. Lokomotiva je tijekom cijele utakmice bila bolja momčad i na kraju zasluženo slavila.

Nakon Lokomotive i Olimpije su na travnjak istrčali juniori Hajduka i Dinama koji su odigrali jednu zanimljivu i borbenu utakmicu s puno golova. Splićani su nakon prvog poluvremena vodili rezultatom 2:1, a prednost su povećali nekoliko minuta nakon početka nastavka susreta. Pokazalo se da je to ujedno bio i posljednji gol na utakmici koja je završila slavljem Splićana 3:1.

Skupina A, 2. kolo: HNK Hajduk – GNK Dinamo 3:1 (2:1) – GALERIJA FOTOGRAFIJA

Strijelci: 1:0 Delić (15′), 1:1 Ilić (29′), 2:1 Galić (30′-11m), 3:1 Teklić (42′)
Žuti karton: Budalić (Hajduk)

Hajduk: Ljubić, Budalić, Bradarić, Batarelo, Barišić, Najasmić, Galić, Pasariček, Delić, Teklić, Vujčić. Još su igrali: Vladović, Čeko, Rakić, Skorup, Vidović, Krajina, Vuletić.

Dinamo: Horkaš, Pranjić, Tolić, Čuić, Poštolka, Ćuže, Ilić, Đurić, Knežević, Rufati, Zenko. Još su igrali: Živković, Vidović, Filipović, Dadić, Bagarić, Malekinušić, Sabolović.

Skupina B, 2. kolo: NK Lokomotiva – NK Olimpija 2:0 (1:0) – GALERIJA FOTOGRAFIJA

Strijelci: 1:0 Rihter (25′), 2:0 Jovičević (60′)
Žuti karton: Tot (Olimpija)

Lokomotiva: Vasilj, Perić Komšić, Drobnak, Vinogradac, Biškup, Rihter, Prpić, Ćelepirević, Prajo, Režebek, Jovičević. Još su igrali: Kolega, Skansi, Krajnović.

Olimpija: Obrovac, Čolarić, Kolar Robnik, Veron, Matič, Gajdek, Mladenovič, Tot, Obrovac, Jakupunić, GOjak. Još su igrali: Mašić, Merhar, Knez, Mittendorfer.[:]