[:hr]Mladi nogometaši Istre 1961 su u nedjelju ugostili svoje vršnjake iz Rijeke. U dvije utakmice protiv prvih susjeda su Zeleno-žuti osvojili jedan bod, a za to su zaslužni kadeti koji su protiv Riječana odigrali 0:0. Pioniri su pak pretrpjeli još jedan poraz. Pitanje pobjednika bilo je riješeno već u prvom poluvremenu kada je Riječanima pošlo za nogom tri puta svladati vratara Zeleno-žutih. Iako su gosti već od treće minute bili s igračem manje zbog crvenog kartona vratara Šuška, igrači Istre 1961 si bili u brojčanoj prednosti tek osam minuta jer je izravni crveni karton u 11. minuti dobio Antanasković zbog prigovora sucu kod suđenja kaznenog udarca za Rijeku.

Pioniri: NK Istra 1961 – HNK Rijeka 0:3 (0:3)

PULA – Pomoćno igralište na Drosini. Utakmica 14. kola 1. HNL za pionire, 22. studenog 2015., 10:30.
Gledatelja: 150

Sudac: Igor Rajko (Poreč). Pomoćnici: Marin Vidulin (Kanfanar) i Robi Kezele (Rijeka).
Strijelci: 0:1 Bilobrk (13′-11m), 0:2 Bilobrk (20′), 0:3 Bilobrk (33′).
Žuti kartoni: Šverko (Istra 1961) Jurica (Rijeka)
Crveni kartoni: Antanasković (Istra 1961) Šušak (Rijeka).

Istra 1961: Marković, Hasanbašić, Velkavrh, Rojnić (od 63. Gračić), Rovis, Bernobić (od 66. Krasniqi), Antanasković, Šverko (od 21. Karlović), Nikl, Bembić (od 63. Kristaj), Krizmanić (od 69. Rovis).

Rijeka: Šušak, Najhart, Babić (od 58. Krnjatić), Ćoza, Calcich (od 4. Vlahović), Jurica, Biškupović (od 52. Floridan), Belančić (od 60. Sharbini), Bilobrk, Putnik, Hrštić (od 45. Ajanović).

___________________________

Kadeti: NK Istra 1961 – HNK Rijeka 0:0

PULA – Pomoćno igralište na Drosini. Utakmica 14. kola 1. HNL za kadete, 22. studenog 2015., 12:15.

Sudac: Marin Vidulin (Kanfanar). Pomoćnici: Igor Rajko (Poreč) i Robi Kezele (Rijeka).
Žuti kartoni: Lazendić (Istra 1961) Pajić (Rijeka)

Istra 1961: Tomišić, Jozić, Matković, De. Moravac, Lazendić, Leko, Golja (od 77. Brajković), Da. Moravac, Trešnjić, Giljanović (od 59. Vujica), Miškulin (od 79. Ramadani).

Rijeka: Majkić, Res (od 79. Mikulica), Vidović, Pajić, Mulac, Čeliković, Črnko (od 60. Mioč), Šantek, Kovačević, Lepinjica (od 74. Dunić), Dukađin (od 60. Kovač Birkaš)[:]