[:hr]Mladi nogometaši Istre 1961 su završili s ovogodišnjim natjecanjem u Kupu za mlade uzraste. Pioniri trenera Bošca su na domaćem terenu ugostili momčad Adriatica iz Splita, a ispali su nakon izvođenja jedanaesteraca. Nakon što je utakmica završila 2:2, gosti su imali više sreće i koncentracije kod izvođenja penala te su tako izborili daljnju fazu natjecanja.

U četvrtzavršnici su zaustavljeni i kadeti koji su gostovali u Šibeniku. Iako su Zeleno-žuti imali rano vodstvo od 1:0, a od 33. minuti i igrača više na terenu zbog crvenog kartona vratara, dečki trenera Dadića ipak nisu uspjeli izboriti prolaz. Domaći su izjednačili u 35. minuti, a pobjedonosni pogodak postigli su u posljednjoj minuti utakmice.

Pioniri: NK Istra 1961 – NK Adriatic 5:6 (0:0, 2:2)

PULA – Pomoćno igralište na Drosini. Utakmica 1/4 finala Kupa za pionire, 2. prosinca 2015., 11:30.
Gledatelja: 50

Sudac: Luka Pajić (Rijeka). Pomoćnici: Igor Bahun i Robert Barbić (oba Rijeka).
Strijelci: 0:1 Balić (56′), 1:1 Gračić (58′), 1:2 Šipić (60′), 2:2 Velkavrh (64′).
Žuti kartoni: Bernobić, Velkavrh, Nikl (Istra 1961) Matanović (Adriatic)

Istra 1961: Marković, Hasanbašić (od 52. Karlović), Velkavrh, Rojnić, Gračić, Bernobić (od 69. Krasniqi), Bembić (od 44. Antanasković), Gunjača (od 44. Mardešić)., Nikl, Šverko, Krizmanić.

Adriatic: Runje. Matanović, Šipić, Mamut, Balić, J. Nedoklan (od 36. A. Nedoklan), Mišić (od 50. Dadić), Mrkonjić (od 66. Palić), Kušeta, Gotovac (od 44. Držak), Ercegović (od 69. Zoko).

____________________________

Kadeti: HNK Šibenik – NK Istra 1961 2:1 (1:1)

ŠIBENIK – S.C. Ljubica. Utakmica 1/4 finala Kupa za kadete, 2. prosinca 2015., 14:00 sati.

Sudac: Mario Repušić (Runovič). Pomoćnici: Marino Majstorović (Split) i Miroslav Čalo (Trilj)
Strijelci: 0:1 Knez (8′-ag), 1:1 Bačkov (35′), 2:1 Vukoja (80′)
Žuti kartoni: Da. Moravac, Giljanović (Istra 1961).
Crveni karton: Radaj (Šibenik).

Šibenik: Radaj, Knez, Cindrić, Banić, Menđušić, Vukušić, Ljubičić (od 80. Pirija), Vučemilović Alegić (od 60. Celić), Vujnović, D. Pešić (od 51. Š. Pešić), Bačkov (od 51. Vukoja).

Istra 1961: Orbanić (od 79. Tomišić), De. Moravac, Matković, Da. Moravac, Lazendić, Leko (od 41. Vujica), Brajković, Giljanović, Trešnjić, Golja, Miškulin (od 55. Rušnjak).[:]