[:hr]Mladi nogometaši Istre 1961 su u nedjelju krenuli u nastavak prvenstva. Dečki trenera Lasića i Bošca su gostovali kod Varaždina i u dvije utakmice osvojili jedan bod. Pioniri su bili na dobro putu da stignu do pobjede, uspjeli su preokrenuti minimalni zaostatak, ali su par minuta prije kraja primili gol za konačnih 2:2.

Pitanje pobjednika na utakmici kadeta bilo je riješeno već u prvom poluvremenu. Varaždinci su zabili već u 11. minuti, a vodstvo su povećali u posljednjoj minuti prvog poluvremena kada su zabili za konačnih 2:0.

PIONIRI: NK Varaždin – NK Istra 1961 2:2 (1:1)

VARAŽDIN – Stadion NK Varaždin. Utakmica 16. kola 1. HNL za pionire, 28.2.2016., 13:00.

Strijelci: 1:0 Zec (3′), 1:1 Antanasković (19′), 1:2 Nikl (59′), 2:2 Detelj (64′)
Žuti karton: Cerovčec (Varaždin)

Varaždin: Magdalenić, Cerovčec, Vrtarić, Vrbanić, Koprek, Posavec (od 42. Dumbović), Petrinec (od 54. Senčar), Coha (od 64. Detelj), Zec, Vajagić (od 70. Netoušek), Kopljar (od 70. Pečenik).

Istra 1961: Marković, Šverko, Velkavrh, Golubić, Rojnić, Petrović, Antanasković, Bembić (od 60. Hasanbašić), Nikl, Mionićm Bernobić.

KADETI: NK Varaždin – NK Istra 1961 2:0 (2:0)

VARAŽDIN – Stadion NK Varaždin. Utakmica 16. kola 1. HNL za kadete, 28.2.2016., 14:45.

Strijelci: 1:0 Radiković (11′), 2:0 Jurak (40′)

Varaždin: Balažinec, Martinčević, Radiković, Ikanović, Novko, Havelka (od 67. Dodik), Hlišć (od 80. Težački), Kos, Blažeković (od 52. Kopjar), Šobak (od 76. Možanić), Jurak.

Istra 1961: De. Moravac, Jozić, Matković, Lazendić, Leko, Ramadani (od 75. Rosić), Giljanović (od 68. Modrušan), Da. Moravac, Trešnjić, Urošević, Vujica (od 52. Golja).[:us]

PIONEERS: NK Varaždin – NK Istra 1961 2:2 (1:1)

VARAŽDIN – Stadium NK Varaždin. 16th round 1. HNL for pioneers, 28.2.2016., 13:00.

Scorers: 1:0 Zec (3′), 1:1 Antanasković (19′), 1:2 Nikl (59′), 2:2 Detelj (64′)

CADETS: NK Varaždin – NK Istra 1961 2:0 (2:0)

VARAŽDIN – Stadium NK Varaždin. 16th round 1. HNL for cateds, 28.2.2016., 14:45.

Scorers: 1:0 Radiković (11′), 2:0 Jurak (40′)

Istra 1961: De. Moravac, Jozić, Matković, Lazendić, Leko, Ramadani (od 75. Rosić), Giljanović (od 68. Modrušan), Da. Moravac, Trešnjić, Urošević, Vujica (od 52. Golja).[:]