[:hr]Juniori su u sklopu četvrtog kola svog prvenstva gostovali u Zagrebu kod momčadi Hrvatskog dragovoljca koja do ove utakmice nije osvojila niti jedan bod. Zeleno-žuti su pak u dosadašnje tri utakmice slavili jednom, dok su dvaput morali pognutih glava napustiti teren. Iako su protiv Dragovoljca poveli u 18. minuti, nisu dugo držali vodstvo jer su domaći izjednačili nakon samo dvije minute. Uspostavilo se da je to bio pogodak za konačnih 1:1.

Isti dan su i kadeti i pioniri gostovali u Zagrebu te su protiv istoimene momčadi u Veslačkoj osvojili bod. Pošlo je to za rukom kadetima koji su rezultatom 1:1 osvojili svoj deseti bod za trenutno sedmo mjesto na ljestvici. Domaći su poveli golom u 31. minuti, ali je za poravnanje i bod Istre zabio Glavaš u 71. minuti.

Pioniri nisu uspjeli izbjeći poraz, a jedini pogodak na utakmici postigao je Pejić u 22. minuti utakmice. Pioniri trenutno drže 13. poziciju s 5 osvojenih bodova.

Juniori: NK Hrvatski dragovoljac – NK Istra 1961 1:1 (1:1)

ZAGREB – Igralište Kajzerica. Utakica 4. kola 1. HNL za juniore, 27.9.2015., 14:00 sati.
Gledatelja: 55

Sudac: Fran Jović (Zagreb). Pomoćnici: Ivan Jović i Luka Pušić (oba Zagreb).
Strijelci: 0:1 Kovač (18′), 1:1 Ljubanović (20′)
Žuti kartoni: Jurač, Matić, Kalajdžić (Dragovoljac) Ostojić (Istra 1961)

Hrvatski dragovoljac: Šolčić, Matić, Kasabašić (od 85. Kalajdžić), Prebeg, Jurač, Lebar, Franješ (od 65. Klepić), Ljubanović (od 73. Ela), Burić (od 85. Miletić), Kasumović (od 78. Kovač), Knez.

Istra 1961: Ostojić, Škaro, Softić, Cvek Šekuljica, Bilić, Kovač (od 67. Miljanić), Ruba (od 89. Čorak), Drandić, Matteoni (od 90. Mršulja), Macan (od 75. Iveša), Marić.
Kadeti: NK Zagreb – NK Istra 1961 1:1 (1:0)

ZAGREB – Veslačka. Utakica 6. kola 1. HNL za kadete, 27.9.2015., 15:45 sati.
Gledatelja: 50

Sudac: Ante Čuljak (Zagreb). Pomoćnici: Ivan Antunović (Velika Gorica) i Anto Marić (Zagreb).
Strijelci: 1:0 Pavlic (31′), 1:1 Glavaš (71′)
Žuti karton: Sekulić (Zagreb)

Zagreb: Javor, Vlaisavljević, Režabek, Letica (od 76. Pierobon), Erjavec, Vinski, Filipović (od 50. Brkić), Pavlović, Marton (od 74. Ačkar), Sekulić, Pavlic.

Istra 1961: Tomišić, Glavaš, Da. Moravac, Lazendić, Giljanović, Vujica (od 79. Matković), Miškulin (od 63. Ramadani), Trešnjić (od 80. Rosić), De. Moravac, Brajković (od 58. Rušnjak), Golja (od 77. Leko).

Pioniri: NK Zagreb – NK Istra 1961 1:0 (1:0)

ZAGREB – Veslačka. Utakica 6. kola 1. HNL za pionire, 27.9.2015., 14:00 sati.
Gledatelja: 60

Sudac: Ivan Antunović (Velika Gorica). Pomoćnici: Ante Čuljak i Anto Marić (oba Zagreb).
Strijelac: 1:0 Pejić (22′)

Zagreb: Ševerdija, L. Uzelac (od 51. Bičak), Jurišić, Malić, Krišto (od 56. Žinić), M. Uzelac, Valek (od 68. Raužan), Talan, Petričević (od 59. Kozlovec), Pejić, Vukadin (od 42. Žuti).

Istra 1961: Marković, Šverko, Krizmanić, Rojnić (od 65. Rovis), Križanac (od 68. Hasanbašić), Golubić, Bernobić (od 59. Antanasković), Velkavrh, Nikl, Bembić (od 51. Mardešić), Mionić.[:]