[:hr]Završila je polusezona za juniore Istre 1961 koji su u subotu odigrali svoju posljednju utakmicu u prvom djelu sezone. Na gostovanju kod Sesveta dečki trenera Šumberca remizirali su 2:2 u vrlo uzbudljivoj utakmici. Do vodstva su prvi stigli domaćini koji su zabili već u prvom minuti drugog poluvremena. Rezultatsku prednost Sesvećani su zadržali sve do 74. minute kada je Blašković izjednačio, a četiri minute kasnije Trešnjić preokrenuo. Na žalost Zeleno-žutih samo par minuta kasnije domaći su stigli do poravnanja za konačnih 2:2.

Kadeti trenera Bošca su u nedjelju pretrpjeli svoj šesti prvenstveni poraz, a ovaj put su bolji bili Varaždinci koji su slavili rezultatom 2:0. Nakon 0:0 na poluvremenu, domaći nogometaši su u vodstvo stigli sredinom drugog poluvremena, a pobjedu su potvrdili u posljednjim minutama susreta.

Pioniri trenera Banovića pak nastavljaju sa sjajnim partijama, a nakon još jedne pobjede i dalje drže drugo mjesto na tablici. U vodstvo su protiv Varaždina stigli u ranoj fazi utakmice preko Lisice, a isti je igrač u nastavku susreta povisio na 2:0. Za potvrdu pobjede zabili su Stošić u 58. i Bilić u 67. minuti.

Pioniri i kadeti sljedeće utakmice igraju u nedjelju kada putuju u Osijek.

JUNIORI: NK Sesvete – NK Istra 1961 2:2 (0:0)

SESVETE – Igralište Sesvete. 11. kolo 1. HNL, 25.11.2017., 14:00.
Gledatelja: 50

Sudac: Marko Jeleč (Zaprešić). Pomoćnici: Vedran Đurak (Sisak) i Ivan Mihalj (Velika Gorica).
Strijelci: 1:0 Mikulić (46′), 1:1 Blašković (74′), 1:2 Trešnjić (78′), 2:2 Mikulić (81′).
Žuti kartoni: Drmić, Hranjec (Sesvete) Radetić, Giljanović (Istra 1961)

Sesvete: Kaselj, Milas, Tarle, Šušković, Hranjec (od 81. Dadić), Drmić (od 82. Drčić), Diklić (od 72. Filipović), Kondres, Mikulić, Jovičević (od 88. Pavlic), Cetina.

Istra 1961: Orbanić, Lazendić (od 84. Milutinović), Leko, Miljanić, Trešnjić, Matteoni, Ramadani, Vujica, Radetić, Giljanović, Golja (od 58. Blašković).

KADETI: NK Varaždin – NK Istra 1961 2:0 (0:0)

VARAŽDIN – Stadion NK Varaždin. 16. kolo 1. HNL, 26.11.2017., 13:45.

Sutkinja: Ivana Martinčić (Koprivnica). Pomoćnici: Dario Matočec (Đurđevac) i Ivan Iveljić (Kamešnica).
Strijelci: 1:0 Petrinec (60′), 2:0 Posavec (80′).
Žuti kartoni: Dolovski (Varaždin) Bernobić, Mardešić (Istra 1961).
Crveni karton: Mardešić drugi žuti, 67. (Istra 1961)

Varaždin: Jovan, Cerovčec, Vrbanić, Kirić, Vajagić (od 54. Posavec), Mezga (od 73. Koprek), Dolovski, Vrtarić (od 60. Dumbović), Sokač (od 47. Petrinec), Težački, Horvat.

Istra 1961: Marković, Antanasković, Velkavrh, Bernobić, Gračić, Ereiz, Mardešić, Rovis, Mionić (od 66. Kristaj), Dujmović, Nikl.

PIONIRI: NK Varaždin – NK Istra 1961 0:4 (0:1)

VARAŽDIN – Stadion NK Varaždin. 16. kolo 1. HNL, 26.11.2017., 12:00.

Sudac: Dario Matočec (Đurđevac). Pomoćnici: Ivana Martinčić (Koprivnica) i Ivan Iveljić (Kamešnica).
Strijelci: 0:1 Lisica (7′), 0:2 Lisica (52′), 0:3 Stošić (58′), 0:4 Bilić (67′).

Varaždin: Kodba, Potrebica (od 21. Turk), Fotak, Martinčević (od 36. Domjanić), Lusavec, Havojić (od 65. Habijan), Bujan (od 65. Levanić), Martinjaš, Sabo, Telebar (od 57. Pintarić), Mihalinec.

Istra 1961: Kolić, Maurić (od 63. Hasanović), Perković, Stošić, Marić, Tomić, Cukon (od 63. Žiković), Bilić, Lisica, Ostović (od 44. Trešnjić), Parezanović.