[:hr]Juniori Istre 1961 su u petak popodne ugostili svoje vršnjake iz Dinama u sklopu zaostale utakmice 7. kola 1. HNL. Zeleno-žuti su ipak bili u podređenom položaju te su većim djelom susreta branili svoj gol, ali su pred samim krajem utakmice imali sjajnu priliku za drugim ovosezonskim trobodom. Igrala se 90. minuta kada je Radetić izveo slobodni udarac, a odbijanac je iskoristio Jozić koji je preciznim udarcem s ruba kaznenog prostora pogodio za minimalno vodstvo i veliko slavlje. Ipak, juniori Dinama su uspjeli stići do poravnanja samo minutu kasnije kada je Lovren preciznim i neobranjivim udarcem svladao doličnog Ostojića.

Iako je to bio tek treći pozitivan rezultat juniora ove sezone i iako su dečki i dalje na posljednjoj poziciji s pet osvojenih bodova, požrtvovna predstava protiv vršnjaka Dinama svakako će im pomoći da vrate samopouzdanje i s više vedrine gledaju na naredne utakmice.

PULA – Pomoćno igralište na Drosini. Zaostala utakmica 7. kola 1. HNL za juniore, 20. studenog 2015., 13:30.
Gledatelja: 100

Sudac: Marin Vidulin (Kanfanar). Pomoćnici: Hrvoje Mađarić (Vrsar) i Diego Biljuh (Marčana).
Strijelci: 1:0 Jozić (90′), 1:1 Lovren (90’+1′)
Žuti kartoni: Radetić, Cvek Šekuljica, Mršulja (Istra 1961)

Istra 1961: Ostojić, Radetić, Škaro, Mršulja, Bilić, Softić, Cvek Šekuljica, Marić, Miljanić (od 90. Lazendić), Matteoni (od 80. Čorak), Trešnjić (od 74. Jozić).

Dinamo: Šemper, Sabolović (od 74. Majić), Čabraja (od 61. Đurasek), Kulenović, Kalaica, Slunjski, Blečić (od 53. Vujica), Moro, Matić, Fintić, Lovren.[:]