[:hr]Juniori Istre 1961 su u subotu gostovali u Koprivnici gdje su poraženi 4:2. Iako su naši klinci poveli u najboljem trenutku, minutu prije kraja prvog poluvremena, domaći su uspjeli izjednačiti u sljedećem napadu i na odmor otići u rezultatskom egalu.

U nastavku susreta su igrači Slavena od 61. do 78. minute uspjeli povisiti an 4:1 i tako riješiti pitanje pobjednika, dok je pogodak Golje u 88. minuti samo ublažio poraz.

Borba za izbjegavanje posljednjeg mjesta se nastavlja, a sljedeću utakmicu naši juniori igraju u nedjelju kada u Pulu stiže Rudeš.

JUNIORI: NK Slaven Belupo – NK Istra 1961 4:2 (1:1)

KOPRIVNICA – Cvetkovec. 19. kolo 1. HNL, 28.4.2018., 13:00.

Sudac: Mario Zebec (Varaždin). Pomoćnici: Goran Loparac (Sladojevci) i Marko Stolnik (Hrašćica).
Strijelci: 0:1 Šverko (44′), 1:1 Kudumija (45′), 2:1 Sinajković (61′), 3:1 Resler (70′), 4:1 Sinajković (78′), 4:2 Golja (88′).

Slaven Belupo: Šugić, Čupić (od 46. Drk), Dolček, Kudumija (od 78. Lisjak), Janeš (od 46. Sinajković), Mlinarić (od 70. Martinović), Resler, Mladen (od 52. Jagarinac), Brković, Fusić, Hlevnjak.

Istra 1961: Orbanić, Balija, Matković (od 69. Gračić), Dujmović (od 54. Vukmir), Urošević, Golja, Ramadani, Burić (od 75. Golubić), Šverko, Rosić (od 80. Tomić), Modrić.[:]