[:hr]

Pioniri i kadeti Istre 1961 i dalje nižu slabije rezultate. U srazu s vršnjacima iz Hajduka, pioniri Istre 1961 su poraženi s 1:3, a kadeti s 0:3. Jedini strijelac ovog vikenda za Zeleno-žute je bio pionir Nikl koji je zabio za rano vodstvo svoje momčadi. Ipak, Hajdukovci su do kraja poluvremena uspjeli preokrenuti rezultat i na kraju slaviti s 1:3. Kadeti ipak nisu stigli do počasnog pogotka te su na kraju s jednim primljenim golom u prvom i dva u drugom poluvremenu morali priznati gostima da su bolji.
Pioniri: NK Istra 1961 – HNK Hajduk 1:3 (1:2)
PULA – Pomoćno igralište na Drosini. Utakmica 12. kola 1. HNL za pionire, 8. studenog 2015., 10:00 sati.
Gledatelja: 80
Sudac: Igor Rajko (Poreč). Pomoćnici: Vedran Jelenčić (Kastav) i Marko Balen (Rijeka).
Strijelci: 1:0 Nikl (3′), 1:1 Šarić (25′), 1:2 Šarić (33′), 1:3 Šarić (47′).
Žuti kartoni: Šverko, Bernobić (Istra 1961) Vujčić (Hajduk)
Istra 1961: Marković, Šverko, Velkavrh (od 50. Bembić), Križanac, Rovis, Bernobić, Antanasković (od 58. Hasanbašić), Krizmanić, Nikl, Mardešić (od 64. Karlović), Mionić.
Hajduk: Damjanović, Mihanović, Milinović, Čuić (od 39. Vujčić), Džaja, Vulikić (od 49. Škaričić), Iličić (od 59. Jelavić), Laušić, Šarić, Vasilj (od 52. Božić), Brnić (od 65. Lukić).
Kadeit: NK Istra 1961 – HNK Hajduk 0:3 (0:1)
PULA – Pomoćno igralište na Drosini. Utakmica 12. kola 1. HNL za kadete, 8. studenog 2015., 11:45 sati.
Gledatelja: 90
Sudac: Vedran Jelenčić (Kastav). Pomoćnici: Igor Rajko (Poreč) i Marko Balen (Rijeka).
Strijelci: 0:1 Maganjić (12′), 0:2 Vujčić (50′), 0:3 Vidović (56′).
Žuti kartoni: Skorup, Maganjić (Hajduk)
Istra 1961: Tomišić, Leko (od 59. Matković), Vujica, De. Moravac, Glavaš, Lazendić (od 67. Stević), Jozić, Miškulin (od 69. Rosić), Golja, Da. Moravac (od 67. Ramadani), Brajković (od 55. Giljanović).
Hajduk: Baždarić (od 69. Kokanović), Šantalab, Bradarić, Vuletič, Radić, Rakić, Vidović, Skorup (od 61. Šiljić), Maganjić (od 55. Blagaić), Teklić (od 69. Duvnjak), Vujčić (od 64. Bajić).