[:hr]Odlični rezultati za pionire i kadete koji su u nedjelju popodne ugostili momčadi Slavena koje su se u Koprivnicu vratile bez bodova. Pioniri su se nakon poraza u prošlom kolu protiv Hajduka vratili pobjedama i s 2:0 svladali Koprivničance. Zeleno-žuti su odigrali odličnu utakmicu u kojoj su nadigrali protivnika, a stvorili su i niz odličnih prilika od kojih su iskoristili dvije. U 38. minuti je tako za vodstvo zabio Ostović, a pobjedu je potvrdio Rakovac u 56. minuti.

Kadeti su se u posljednjih par kola probudili i krenuli skupljati bodove. Iako nisu dobro krenuli u susret te su omogućili gostima da dođu u vodstvo u 18. minuti, sredinom prvog poluvremena su preuzeli kontrolu nad igrom i stigli do izjednačenja tri minute pred odmor preko Golubića. U nastavak susreta su ušli odlično, stvorili dvije prilike i zabili jednu za preokret. Iako su gosti mogli izjednačiti nakon jedne slabe reakcije Istre 1961 na ubačaj iz kornera, Zeleno-žuti su ipak zadržali prednost i povećali na 3:1 pred sami kraj susreta pogotkom Bernobića.

Juniori su svoju utakmicu odigrali u subotu kada su gostovali u Zaprešiću iz kojeg su se vratili bez bodova. Domaći su u vodstvo stigli već u šestoj minuti iz kaznenog udarca, a pomalo je nevjerojatna činjenica da je to bio četvrti kazneni udarac za protivnike naših juniora u zadnje tri utakmice. Tijekom cijelog susreta su naši juniori imali više od igre te domaćinu nisu dopustili nove prilike, dok su s druge strane stvorili dvije koje nisu realizirali.

PIONIRI: NK Istra 1961 – NK Slaven Belupo 2:0 (0:0) – Galerija fotografija

PULA – Pomoćno igralište na Drosini. 8. kolo 1. HNL, 1.10.2017., 14:00.
Gledatelja: 70

Sudac: Sandro Veggian (Rovinj) Pomoćnici: Mateo Čalić (Marčana) i Ivan Jakičić (Poreč).
Strijelci: 1:0 Ostović (38′), 2:0 Rakovac (56′)

Istra 1961: Flegar, Perković, Stošić, Knapić, Buić, Tomić, Rakovac (od 60. Radović), Bilić (od 67. Marić), Lisica, Ostović, Parezanović.

Slaven Belupo: Lovrić, Arambašić, Štajerec, Tetec, Crnoja, Šabijan, Mađarić, Šantek (od 67. Palčić), Bartolić (od 62. Vidaković), Mišić, Crnčić.

KADETI: NK Istra 1961 – NK Slaven Belupo 3:1 (1:1)

PULA – Pomoćno igralište na Drosini. 8. kolo 1. HNL, 1.10.2017., 15:45.
Gledatelja: 80

Sudac: Mateo Čalić (Marčana) Pomoćnici: Sandro Veggian (Rovinj) i Ivan Jakičić (Poreč).
Strijelci: 0:1 Rengel (18′), 1:1 Golubić (37′), 2:1 Golubić (47′), 3:1 Bernobić (80’+1′)

Istra 1961: Kolić, Boucaux, Velkavrh, Stanić, Gračić (od 80. Petrović), Ereiz, Šverko (od 66. Hmura), Bernobić, Golubić (od 70. Rovis), Mardešić (od 61. Mionić), Dujmović (od 77. Kristaj).

Slaven Belupo: Topolnjak, Tumpić, Varović (od 57. Takač), Krištofić, Lisjak (od 61. Kiš), Brković, Liklin, Marijanović, Rengel (od 65. Šumiga), Kožarić (od 51. Legčević), Jakupak.

JUNIORI: NK Inter – NK Istra 1961 1:0 (1:0)

ZAPREŠIĆ – ŠRC Zaprešić. 5. kolo 1. HNL, 30.9.2017., 15:00.
Gledatelja: 50

Sudac: Tomislav Bionda (Zaprešić). Pomoćnici: Davor Kožarec (Domaslovec) i Željko Tuđa (Zabok).
Strijelac: 1:0 Batina (6′-11m)
Žuti karton: ORbanić (Istra 1961)

Inter: Marić, Vuletić, Grabušić (od 75. Grdenić), Nekić, Trgo, Tomek, Petruša, Ištuk (od 62. Budimir), Batina (od 84. Golub), Maršić (od 81. Prizmić), Šlogar (od 85. Martinčević).

Istra 1961: Orbanić, Magdić (od 78. Vujica), Leko, Ramadani, Miljanić, Urošević, Trešnjić, Matteoni, Giljanović (od 83. Matković), Radetić, Golja (od 62. Blašković).

PIONIRI

[league_table 13884]

KADETI

[league_table 13891]

JUNIORI

[league_table 13998][:us]Odlični rezultati za pionire i kadete koji su u nedjelju popodne ugostili momčadi Slavena koje su se u Koprivnicu vratile bez bodova. Pioniri su se nakon poraza u prošlom kolu protiv Hajduka vratili pobjedama i s 2:0 svladali Koprivničance. Zeleno-žuti su odigrali odličnu utakmicu u kojoj su nadigrali protivnika, a stvorili su i niz odličnih prilika od kojih su iskoristili dvije. U 38. minuti je tako za vodstvo zabio Ostović, a pobjedu je potvrdio Rakovac u 56. minuti.

Žuti karton: Orbanić (Istra 1961)