Juniori Istre 1961 ostvarili su u subotu vrijednu pobjedu na gostovanju kod Rudeša gdje su slavili rezultatom 2:1. Zeleno-žute je još jednom predvodio sjajni Vice Miljanić koji je dvaput tresao mrežu domaćeg vratara. Puležani su poveli u 12. minuti i držali vodstvo do pred sami kraj susreta kada su domaći iz penala poravnali na 1:1. Da utakmica ne završi remijem pobrinuo se Miljanić koji je u 81. minuti zabio svoj deseti prvenstveni pogodak. Naš mladi napadač najbolji je strijelac lige, a za Istru 1961 je zabio deset od ukupno 11 golova Zeleno-žutih u dosadašnjih devet kola.

JUNIORI: NK Rudeš – NK Istra 1961 1:2 (0:1)

ZAGREB – ŠC Rudeš. 9. kolo 1. HNL, 28.10.2017., 15:00.
Gledatelja: 50

Sudac: Željko Frković (Gospić). Pomoćnici: Vedran Đurak (Sisak) i Davor Kožarec (Domaslovec).
Strijelci: 0:1 Miljanić (12′), 1:1 Vidović (76′-11m), 1:2 Miljanić (81′).
Žuti karton: Leko (Istra 1961).

Rudeš: Mohorović, Džidić, Marki, Ištuk, Crnogorac, Zeman, Vidović, Šokčević (od 51. Pavičić), Kodrnja, Perić-Komšić (od 51. Drežnjak), Lojber (od 51. Sučić (od 77. Miloloža)).

Istra 1961: Orbanić, Leko, Miljanić, Urošević, Trešnjić (od 88. Rosić), Matteoni, Ramadani, Vujica, Radetić, Giljanović, Golja (od 72. Blašković).