[:hr]Mladi nogometaši Istre 1961 su u nedjelju po vrlo hladnom vremenu na Drosini u sklopu 18. kola 1. HNL ugostili momčad Rijeke. Pioniri nisu uspjeli opravdati status favorite već su gosti iz Rijeke slavili rezultatom 2:0.

Oslabljeni kadeti su pak protiv Rijeke, za koju igraju tri bivša zeleno-žuta, osvojili vrijedan bod. Istru 1961 je u vodstvo u 53. minuti doveo Rovis, gosti su preokrenuli pogotcima u 67. i 71. minuti, ali je Rovis novim pogotkom pred sami kraj susreta donio vrijedan bod svojoj momčadi.

PIONIRI: NK Istra 1961 – HNK Rijeka 0:2 (0:1)

PULA – Pomoćno igralište na Drosini. 18. kolo 1. HNL, 25.2.2018., 11:00.
Gledatelja: 50

Sudac: Mateo Čalić (Marčana). Pomoćnici: Igor Rajko (Poreč) i Ivan Jakičić (Poreč).
Strijelci: 0:1 Tornato (2′), 0:2 Tornato (63′).
Žuti kartoni: Marković, Rakovac, Stošić (Istra 1961) Simčić, Tornato, M. Frigan (Rijeka)

Istra 1961: Kolić, Perković, Stošić, Marković, Tomić, Rakovac, Bilić, Lisica, Marić, Cukon (od 36. Knapić), Maurić (od 47. Radović).

Rijeka: Frigan, Zuliani, Lazar, I. Frigan (od 68. Ban), Simčić (od 62. Kovačević), Golemac (od 66. M. Frigan), Valjan (od 59. Lapić), Znamenaček, Burul, Franković, Tornato.

KADETI: NK Istra 1961 – HNK Rijeka 2:2 (0:0)

PULA – Pomoćno igralište na Drosini. 18. kolo 1. HNL, 25.2.2018., 12:45.
Gledatelja: 60

Sudac: Igor Rajko (Poreč). Pomoćnici: Mateo Čalić (Marčana) i Ivan Jakičić (Poreč).
Strijelci: 1:0 Rovis (53′), 1:1 Ajanović (67′), 1:2 Kurbaša (71′), 2:2 Rovis (80′)

Istra 1961: Marković, Boucaux (od 68. Šverko), Velkavrh, Stanić, Gračić, Mardešić (od 75. Krizmanić), Vukmir, Rovis, Hmura (od 80′ Ladislović), Golubić, Dujmović (od 78. Kristaj).

Rijeka: Šušak, Braut, Bernobić, Petrović, Hodža, Omerović (od 41. Kurbaša), Zrilić, Jakovac (od 56. Lozić), Ajanović (od 78. Brekalo), Antanasković, Putnik.[:]