Ovaj smo vikend sudjelovali na otvorenom turniru ZNS-a u Medulinu! Na turniru su nastupale naše tri kategorije omladinske škole, U9, U11 i U13.

Uz socijalizaciju i druženje sa djecom iz cijelog svijeta kao najbitnijom stavkom nogometnih turnira, možemo istaknuti i razvojni te kompetitivni karakter turnira kojeg su prezentirale naše ekipe.

U9 kategorija, koja ove godine nastupa prvi put na nogometnim turnirima, je završila natjecanje na 21. mjestu pobjedom u zadnjoj utakmici nad NK Našk.👏

U11 ekipa je završila natjecanje na 5. mjestu od 36 ekipa. Kroz natjecanje je ostvarila dobru igru i neke od pobjeda nad HNK Zadar, HNK Šibenik, NK Maribor i NK Olimpija.💪

U13 ekipa je također ostvarila kvalitetan rezultat pobjedivši HNK Hajduk Split u utakmici za 3. mjesto i tako osvojila brončanu medalju!🥉

Čestitamo svima i vidimo se opet u Medulinu!