[:hr]Ekipa U-11 Istre 1961 osvojila je naslov najbolje ekipe na ovogodišnjem, 11. izdanju Mini ulice. U finalu su dečki i curice trenera Glušice svladali fažansku Mladost rezultatom 2:0 i tako glasno proslavili naslov uz Demone koji su im došli dati veliku podršku. Osim osvajanja prvog mjesta, iz redova Istre 1961 dolaze najbolji strijelac Kristijan Gojani i najbolji golman Mauro Matijaš. Bravo dečki!

U sljedećem finalu, onom pionirskog djela turnira, naši dečki su zaustavljeni od labinskog Rudara koji je iskoristio slabosti u obrani naše ekipe i na kraju slavio rezultatom 3:2. U vrlo uzbudljivoj utakmici mladi Zeleno-žuti su došli u vodstvo pogotkom Bilića, ali su Labinjani u samo par minuta došli do preokreta. Istra 1961 je uspjela izjednačiti iz slobodnog udarca Lisice no izjednačeni rezultat na semaforu je trajao samo četiri minute jer su pred kraj utakmice Rudari stigli do novog vodstva i konačnih 3:2.

U sklopu pionirskog turnira su nastupale i naše pionirke koje su ispale u skupini, ali su dobile nagradu za Fair-play ekipu.