[:hr]Rezultatska kriza u redovima Istre 1961 se nastavlja, a ovaj put je bolja bila Rijeka koja je na Drosini slavila s 1:0. – Čestitao bih Rijeci na zasluženoj pobjedi. Što se moje ekipe tiče mogu biti zadovoljan prvim poluvremenom, ali ne i nastavkom susreta. Rekao je trener i istaknuo činjenicu zbog koje su Zeleno-žuti u nekoliko posljednjih utakmica gubili bodove. – To nam je treći ili četvrti susret u nizu u kojem padamo u zadnjih pola sata. Jednostavno ne izdržimo ritam koji nam protivnik nametne, padne koncentracija i rezultat svega toga su primljeni pogotci. Znao sam da ako ne zabijemo gol da ćemo teško do pozitivnog rezultata i na kraju je tako ispalo.

Iako su Zeleno-žuti odigrali solidno prvo poluvrijeme, stvorili i nekoliko prigoda, to na žalost nije bilo dovoljno za više od minimalnog poraza. – Teško je bilo vaditi se na Rijeci, napravili smo i neke dobre stvari, pokušali im parirati, ali na žalost nismo uspjeli. Zaključio je Raić-Sudar koji se okreće sljedećem susretu njegove momčadi, nedjeljno gostovanje kod Lokomotive.[:]