[:hr]- Prvo bih čestitao Hajduku na pobjedi. Tim je riječima otvorio konferenciju za medije trener Istre 1961 Darko Raić-Sudar koji nakon utakmice 16. kola i poraza od Splićana 3:1 nije mogao biti zadovoljan. – Mi smo utakmicu izgubili u prvom poluvremenu uz velike dekoncentracije pojedinih mojih igrača koji su napravili greške koje se ne bi smjele događati u ovakvim utakmicama. Nakon 3:0 je bilo vrlo teško vratiti se, a jedino s čime mogu biti zadovoljan je s drugim poluvremenom u kojem smo odigrali puno bolje i kvalitetnije. To mi daje nadu za sljedeće utakmice. Danas nije bilo to to, pogotovo u otvaranju utakmice, ali igračima ne mogu zamjeriti. U svlačionici sam im rekao da im čestitam zato što znam kroz što su sve prolazili u zadnje vrijeme.

Velika neizvjesnost oko budućnosti pulskog prvoligaša nastavlja se i dalje, a situacija je takva da su neki igrači najavili kako bi već sljedećeg tjedna mogli napustiti Pulu. – Sutra ujutro imamo trening i tada ću vidjeti tko će doći, a tko neće. Istina je to da su neki igrači najavili odlazak ako se ne riješi situacija, ali vidjet ćemo sve sutra nakon treninga.[:]