[:hr]Odličan vikend je za mlađim uzrastima škole nogometa Istre 1961 koji su zabilježili odlične rezultate i ostvarili šest pobjeda i remi u sedam utakmica.

Druga momčad pionira remizirala je kod prvoplasiranog Grobničana protiv kojih su vodili pogotkom iz prve minute drugog poluvremena. Međutim, domaći su ipak uspjeli izjednačiti u 64. minuti i tako zadržati prvo mjesto na ljestvici, dok su Zeleno-žuti i dalje treći s četiri boda manje od Grobničana.

Mlađi pioniri su pak slavili u Mavrincima rezultatom 4:1, dok je druge ekipa mlađih pionira nova tri boda osvojila u Rovinjskom selu s uvjerljivih 8:0.

U-11 i U-9 su u nedjelju ugostili momčad Mladosti iz Fažane koju su svladali 9:0 odnosno 6:0. Curice su do nove pobjede stigle protiv Barbana, a za minimalnu pobjedu je zabila Mia Gavrić. U-10 su za vikend bili slobodni, ali su preko tjedna u Barbanu odigrali zaostalu utakmicu 6. kola u kojoj su slavili 2:0.

Pioniri U-14: NK Grobničan – NK Istra 1961 1:1 (0:0)

MAVRINCI – Igralište Mavrinci. 7. kolo 1. NL NS Rijeka, 14.10.2017., 11:30.
Gledatelja: 30

Sudac: Danijel Klarić (Ratulje).
Strijelci: 0:1 Leonardelli (41′), 1:1 Kašovski (64′).

Istra 1961: Jurak, Braus, Bodetić, Družetić, Buić, Hasanović, Radović (od 49. Mašović), Galešić, Leonardelli (od 62. Majdandžić), Radonić, Žiković.

Mlađi pioniri U-13: NK Grobničan – NK Istra 1961 1:4 (1:1)

MAVRINCI – Igralište Mavrinci. 7. kolo 1. NL NS Rijeka, 14.10.2017., 10:00.

Sudac: Dominik Salaj (Rijeka).
Strijelci: 1:0 Topić (16′), 1:1 Bilobrk (30′), 1:2 Đuranović (41′), 1:3 Majstorović (45′), 1:4 Gavrić (60′)

Istra 1961: Bodetić, Lovrić, Posavec, Đuranović, Moslavac, Bilobrk, Udovičić, Bećirović, Adrović, Delimehić, Sficco, Bartoletti, Peruško, Klasan, Majstorović, Gavrić.

Mlađi pioniri U-12: NK Mladost RS – NK Istra 1961 II 0:8 (0:6)

ROVINJSKO SELO – Igralište Kunfin. 6. kolo JPLI II, 14.10.201.7., 10:00.

Sudac: Dorijano Marić (Rovinj).
Strijelci: 0:1 Revelante, 0:2 Ivanović, 0:3 Revelante, 0:4 Bulešić, 0:5 Bulešić, 0:6 Filipović, 0:7 Udovičić, 0:8 Filipović.

Istra 1961: Juršić, Geršić, Jukan, Revelante, Tončić, Valić, Ivanović, Šehić, Bulešić, Kolić, Udovičić, Simetić, Filipović, Stošić, Tomić.

U-11: NK Istra 1961 – NK Mladost Fažana 9:0 (7:0)

PULA – Pomoćno igralište na Drosini. 6. kolo U-11 Jug A, 15.10.2017., 11:00.
Gledatelja: 80

Sudac: Daniel Starčević (Pula).
Strijelci: 1:0 Boucaux, 2:0 Halilović, 3:0 Terlević, 4:0 Ahmeti, 5:0 Ahmeti, 6:0 Ahmeti, 7:0 Zoričić, 8:0 Boucaux, 9:0 Modrušan Pitinac.

Istra 1961: Šteko, Kumar, Šimunić, Dabić, Banković, Modrušan Pitinac, Zoričić, Boucaux, Halilović, Terlević, Ahmeti, Matijaš.

U-11 curice: NK Istra 1961 III – NK Barban 2013 1:0 (1:0)

PULA – Pomoćno igralište na Drosini. 7. kolo U-11 Jug B, 15.10.2017., 12:00.
Gledatelja: 60

Sudac: Dean Manojlovski (Pula).
Strijelkinja: 1:0 Gavrić

Istra 1961: Klešin, Ban, Konović, Karaselimović, Pavlović, Gravkić, M. Zubić, Gavrić, Lovrić, Macan, Rađević, A. Zubić, Filinić, Hajdarević, Tomić.

U-10: NK Barban 2013 – NK Istra 1961 II 0:2 (0:1)

BARBAN – Igralište Mrzlica. 6. kolo U-11 Jug B, 12.10.2017., 17:00.

Sudac: Erik Radolović (Marčana).
Strijelci: 0:1 Ikić, 0:2 Ikić.

Istra 1961: Dobrovac, Zrnić, Zoričić, Kumar, Ukota, Ban, Gojani, Peternel, Ikić, Modrušan Pitinac, Radolović, Nikolov.

U-9: NK Istra 1961 – NK Mladost Fažana 6:0 (4:0)

PULA – Pomoćno igralište na Drosini. 6. kolo U-9 Jug, 15.10.2017., 10:00.
Gledatelja: 70

Strijelci: 1:0 Kobaš, 2:0 Hrestak, 3:0 Sušić, 4:0 Hrestak, 5:0 Sušić, 6:0 Stančić.

Istra 1961: Banovac, Mihelić, Jukan, Stančić, Peruško, Revelante, Kobaš, Božić, Hrestak, Veljačić, Sušić, Marković, Jelić, Vidajić.[:]