[:hr]Mladi nogometaši Istre 1961 su u utorak popodne na Drosini ugostili svoje vršnjake iz Zagreba protiv kojih su osvojili ukupno 4 od mogućih 6 bodova.

Pobjedu 14. ovosezonsku pobjedu su upisali pioniri koji su svladali Zagrepčane rezultatom 2:1. Naši klinci su poveli u 23. minuti pogotkom Lisice, a gosti su uspjeli izjednačiti u 45. minuti. Za pobjedu Zeleno-žutih pobrinuo se Cukon šest minuta prije kraja utakmice.

Kadeti su pak remijem bez golova prekinuli niz od četiri poraza i tako osvojili svoj 25. bod u 26 utakmica.

PIONIRI: NK Istra 1961 – NK Zagreb 2:1 (1:0)

PULA – Pomoćno igralište na Drosini. 26. kolo 1. HNL, 1.5.2018., 15:00.
Gledatelja: 100

Sudac: Sandro Veggian (Rovinj). Pomoćnici: Igor Rajko (Poreč) i Diego Biljuh (Marčana).
Strijelci: 1:0 Lisica (23′), 1:1 Bošnjak (45′), 2:1 Cukon (64′).
Žuti karton: Rakovac (Istra 1961)

Istra 1961: Kolić, Perković, Buić, Knapić (od 42. Hasanović), Tomić, Rakovac, Bilić (od 56. Cukon), Lisica, Marić, Ostović, Maurić (od 47. Radović).

Zagreb: Matovinović, Granić, Husnjak (od 7. Ambruš), Katona, Arapović (od 36. Bošnjak), Jelčić (od 67. Paleka), Galić (od 63. Sabljić), Bosiljevac, Adamić, Miličević (od 53. Čavara), Selman.

KADETI: NK Istra 1961 – NK Zagreb 0:0

PULA – Pomoćno igralište na Drosini. 26. kolo 1. HNL, 1.5.2018., 16:45.
Gledatelja: 50

Sudac: Igor Rajko (Poreč). Pomoćnici: Sandro Veggian (Rovinj) i Diego Biljuh (Marčana).
Žuti karton: Rovis, Šverko, Gračić (Istra 1961)

Istra 1961: Paus-Kunšt, Šverko, Velkavrh, Stanić, Gračić, Vukmir, Ereiz (od 64. Golubić), Dujmović, Rovis, Hmura (od 77. Golubić), Kristaj (od 77. Ladislović).

Zagreb: Ševerdija, L. Uzelac, Rajačić (od 41. Gulija), M. Uzelac, Meglić (od 62. Marić), Lipovac (od 41. Matić), Franceković, Medić (od 48. Žuti), Pavić, Pejić, Burmudžija (od 41. Pavlović).