[:hr]Juniori su u nedjelju ujutro u Osijeku porazom otvorili drugi dio sezone. Naši dečki su držali “nulu” sve do 69. minute kada su domaći stigli u vodstvo koje su povisili u 84. minuti za konačnih 2:0.

Pioniri i kadeti su pak bili puno uspješniji te su na domaćem terenu porazili svoje vršnjake iz Intera razultatom 2:1. Pioniri su u rezultatski minus ušli već u drugoj minuti, ali su u nastavku susreta Lisica i Tomić preokrenuli za prvu pobjedu u drugom djelu sezone. Identičnim rezultatom su kadeti porazili Zaprešićane koji su vodili od 35. minute. Međutim, Hmura je u drugom poluvremenu s dva pogotka donio svojoj momčadi vrijedna tri boda.

PIONIRI: NK Istra 1961 – NK Inter-Zaprešić 2:1 (0:1)

PULA – Pomoćno igralište na Drosini. 20. kolo 1. HNL, 11.3.2018., 13:30.
Gledatelja: 50

Sudac: Matej Bezelj (Pula). Pomoćnici: Marko Linić (Rijeka) i Hrvoje Mađarić (Vrsar).
Strijelci: 0:1 Plehan (2′), 1:1 Lisica (41′), 2:1 Tomić (59′).
Žuti karton: Marić (Istra 1961)

Istra 1961: Kolić, Trešnjić (od 65. Mašović), Perković, Maurić, Knapić, Marković, Tomić, Cukon (od 31. Parezanović), Žiković, Lisica, Marić.

Inter: Gelo, Bosec, Šoštarić (od 63. Šahović), Ljubić, Bekić (od 65. Kovačević), Jurić (od 63. Gregurić), Videk (od 63. Cigrovski), Kovač, Gajski, Ban, Plehan.

KADETI: NK Istra 1961 – NK Inter-Zaprešić 2:1 (0:1)

PULA – Pomoćno igralište na Drosini. 20. kolo 1. HNL, 11.3.2018., 15:15.

Sudac: Marko Linić (Rijeka). Pomoćnici: Matej Bezelj (Pula) i Hrvoje Mađarić (Vrsar).
Strijelci: 0:1 Atlija (36′), 1:1 Hmura (56′), 2:1 Hmura (66′).
Žuti kartoni: Šverko, Dujmović, Ereiz (Istra 1961) Mi. Benčić, Martinec (Inter)

Istra 1961: Paus-Kunšt, Šverko (od 80. Boucaux), Velkavrh, Stanić, Gračić, Mardešić (od 61. Krizmanić), Vukmir (od 53. Ereiz), Rovis, Hmura (od 73. Kristaj), Golubić, Dujmović (od 80. Ladislović).

Inter: Tolić, Martinec, Križnik, Ma. Benčić, Soldo, Šoštar, Lovrić (od 52. Stipić), Atlija (od 61. Vukelić), Kopljar (od 61. Pelko), Baričević (od 70. Grozdek), Mi. Benčić.

JUNIORI: NK Osijek – NK Istra 1961 2:0 (0:0)

OSIJEK – Gradski vrt. 13. kolo 1. HNL, 11.3.2018., 10:00.

Sudac: Tihomir Pejin (Donji Miholjac). Pomoćnici: Goran Pataki (Đakovo) i Kruno Šarić (Županja).
Strijelci: 1:0 Magdić (69′), 2:0 Caimacov (84′).
Žuti karton: Ramadani (Istra 1961)

Osijek: Barešić, Išasegi, Marin (od 46. Magdić), Barišić, Šutalo (od 46. Rajić), Stanić, Bocak, Bubalo (od 46. Jakšić), Durdov (od 46. Caimacov), Blizanac, Ilić (od 72. Benić).

Istra 1961: Orbanić, Matković, Milutinović (od 72. Bajrami), Blašković, Trešnjić (od 89. Tomić), Burić, Golja, Ramadani, Miškulin, Rosić, Modrić.