[:hr]Treći uzastopni poraz pretrpjeli su u subotu popodne u Medulinu juniori Istre 1961. Na terenu Arenaturist Sport centra bolji su od mladih Zeleno-žutih bili nogometaši Lokomotive koji su slavili rezultatom 2:3.

Zagrepčani su puno bolje ušli u susret, a smušeni Puležani do 21. minuti su već gubili 2:0. Ipak, dečki trenera Šumberca su u posljednjih 15-ak minuta prvoj poluvremena stali na loptu i zaigrali odličan nogomet. Nagrada za to stigle je u 35. minuti kada je Trešnjić iskoristio dobru dubinsku loptu i smanjio zaostatak.

Dominacija Zeleno-žutih nastavila se i u nastavku, nizale su se i prilike, a stigao je i krasan gol Miljanića za izjednačenje. Ipak, kako je utakmica primicala kraju tako su momčadi postale ravnopravne uz nešto bolju igru gostiju koji su na žalost Zeleno-žutih stigli do novog vodstva u 80. minuti. Do kraja susreta su Zagrepčani bez većih poteškoća iskontrolirali igru, a svi pokušaji naših juniora bili su bezuspješni. Šteta, zaslužili su naši dečki puno više od poraza.

JUNIORI: NK Istra 1961 – NK Lokomotiva 2:3 (1:2)

MEDULIN – Arenaturist Sport centar. 4. kolo 1. HNL, 16.9.2017., 16:00.
Gledatelja: 50

Sudac: Marin Vidulin (Kanfanar). Pomoćnici: Hrvoje Mađarić (Vrsar) i Marko Balen (Rijeka).
Strijelci: 0:1 Skansi (7′-11m), 0:2 Vinogradac (21′), 1:2 Trešnjić (35′), 2:2 Miljanić (58′), 2:3 Pierobon (80′).
Žuti kartoni: Krajinović, Lagundžić (Lokomotiva)

Istra 1961: Orbanić, Magdić, Leko, Ramadani, Miljanić, Urošević, Trešnjić, Matteoni, Giljanović, Radetić, Golja (od 69. Blašković).

Lokomotiva: Grbavac, Lagundžić, Mersinaj, Rufati, Jedvaj, Brezina, Skansi (od 62. Goričan), Vinogradac (od 86. Itrak), Kastrati (od 90. Režabek), Dunić (od 55. Pierobon), Krajinović (od 69. Vranjković).[:]